logo_2014

banermdk2015-2

ZAJRZYJ DO NAS

regulamin_wycieczek

ZAPISZ SIĘ DO NAS

re-zaj

rek-wyn

rek-wol

ZAJĘCIA - INFORMACJE

zajecia-1

zajecia-2

KONKURSY

konkursy-1

konkursy-2

Szukaj

hajdpark_logo_menu

Zajrzyj

z7

z2

z4

z5

bipmdk

Wspierają nas

Wydarzenia

<<  Października 2017  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Wyniki rekrutacji MDK na rok szkolny 2017/18 PDF Drukuj Email
wtorek, 28 czerwca 2016 09:17

Poniżej Lista kandydatów zakwalifikowanych na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie

oraz

Lista kandydatów przyjętych na zajęcia do MłodzieżowegoDomu Kultury w Chełmie na rok szkolny 2017/18


Załącznik nr 1 do Regulaminu Pracy Komisji Rekrutacyjnej wprowadzonego Zarządzeniem Dyrektora Nr 5/2017 r.z dnia 22.05.2017r

Lista kandydatów przyjętych do Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie na rok szkolny 2017/18

Na podstawie Art.157-158.ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. -Prawo Oświatowe (Dz. U z2017r. Poz.59) oraz Zarządzenia 7/2017 r. z dnia 11.05.2017r Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem 5/2017 r. z dnia 22.05.2017r. przez Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie po przeprowadzonym uzupełniającym postępowaniu rekrutacyjnym przyjmujena rok szkolny 2017/18 niżej wymienionych kandydatów:

Zajęcia teatralne

Bożyk Dominik

Dzieńkowska Zuzanna

Grzesiuk Mateusz

Jankowska Zofia

Kulik Barbara

Kulik Urszula

Prus Dorota

Rudkowska Agnieszka

Wanarska Weronika

Wojdyło-Nafalska Róża

Taniec nowoczesny

Czerpak Barbara

Dyjak Zuzanna

Dynysiuk Julia

Gajewska Agnieszka

Gorczycka Kinga

Gradzińska Agnieszka

Łożyczka Kinga

Maśkiewicz Weronika

Mazurek Michał

Mróz Jowita

Otkała Magdalena

Ożarowski Kuba

Ożarowska Oliwia

Popielnicka Natalia

Pudło Blanka

Troć Aleksandra

Zajęcia plastyczne

Jankowska Oliwia

Oryszkiewicz-Polakowska Maja

Zespół wokalny Demex i Mini Demex

Kubik Nikola

Pudło Blanka

Klub Boogie Opus Twist

Kasperski Mateusz

Majgier Zuzanna

Stachniuk Artur

Pracownia modelarska Dedal i Ikar

Żołnacz Oliwia

Radiowy Teatr Wyobraźni

Wojdyło-Nafalska Róża

Nauka gry na keyboardzie

Kasperek Dominika

Zespół Tańca Jazzowego Ballo

Kiełbasa Zuzanna

Kubina Kinga

Krystynek Maja

Lipczyńska Hanna

Manaj Nina

Zienkiewicz Aleksandra

alt

Data podania do publicznej wiadomości listy: 31.08.2017 r.

 


 

 

Załącznik nr 1 do Regulaminu Pracy Komisji Rekrutacyjnej wprowadzonego Zarządzeniem Dyrektora Nr 5/2017 r. z dnia 22.05.2017r


Lista kandydatów zakwalifikowanych do MłodzieżowegoDomu Kultury w Chełmie na rokszkolny 2017/18

Na podstawie Art.157-158.ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. -Prawo Oświatowe (Dz. U z2017r. Poz.59) oraz Zarządzenia 7/2017 r. z dnia 11.05.2017r Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem 5/2017 r. z dnia 22.05.2017r. przez Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie po przeprowadzonym uzupełniającym postępowaniu rekrutacyjnym kwalifikuje na rok szkolny 2017/18 niżej wymienionych kandydatów:

 

Zajęcia teatralne

Bożyk Dominik

Dzieńkowska Zuzanna

Grzesiuk Mateusz

Jankowska Zofia

Kulik Barbara

Kulik Urszula

Prus Dorota

Rudkowska Agnieszka

Wanarska Weronika

Wojdyło - Nafalska Róża

Taniec nowoczesny

Czerpak Barbara

Dyjak Zuzanna

Dynysiuk Julia

Gajewska Agnieszka

Gorczycka Kinga

Gradzińska Agnieszka

Łożyczka Kinga

Maśkiewicz Weronika

Mazurek Michał

Mróz Jowita

Otkała Magdalena

Ożarowski Kuba

Ożarowska Oliwia

Popielnicka Natalia

Pudło Blanka

Troć Aleksandra

Zajęcia plastyczne

Jankowska Oliwia

Oryszkiewicz-Polakowska Maja

Zespół wokalny Demex i Mini Demex

Kubik Nikola

Pudło Blanka

Klub Boogie Opus Twist

Kasperski Mateusz

Majgier Zuzanna

Stachniuk Artur

Pracownia modelarska Dedal i Ikar

Żołnacz Oliwia

Radiowy Teatr Wyobraźni

Wojdyło-Nafalska Róża

Nauka gry na keyboardzie

Kasperek Dominika

Zespół Tańca Jazzowego Ballo

Kiełbasa Zuzanna

Kubina Kinga

Krystynek Maja

Lipczyńska Hanna

Manaj Nina

Zienkiewicz Aleksandra

alt

Data podania do publicznej wiadomości listy:30.08.2017 r.

 

 


 

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie

na rok szkolny 2017/18

Na podstawieArt.157-158. Ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. - Prawo Oświatowe (DZ.U z 2017r. Poz.59 oraz Zarządzenia 7/2017r. z dnia 11 05. 2017r. Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem 5/2017r.z dnia 22.05.2017r. przez Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym kwalifikuje na rok szkolny 2017/2018 niżej wymienionych kandydatów:


KLUB TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZY MŁODZIK – Sławomir Korpysz

1. Spodniewska Monika – 10 lat

AKADEMIA MŁODYCH REPORTERÓW – Mirosław Majewski

1. Wójcicki Wiktor – 14 lat

KLUB BOOGIE OPUS TWIST – Jacek Gumienny

1. Bałabas Adrianna – 18 lat

2. Bartoszuk Katarzyna – 17 lat

KLUB BOOGIE OPUS TWIST – Ewa Harańczyk

1. Basaj Zuzanna – 11 lat

2. Chmielewska Antonina – 6 lat

3. Dobosz Oliwier – 7 lat

4. Hadam Sebastian – 6 lat

5. Jakubowska Oliwia – 13 lat

6. Kupracz Anna – 8 lat

7. Kupracz Magda – 8 lat

8. Lipczyńska Hanna – 6 lat

9. Małysz Wiktoria – 7 lat

10. Narolski Jan – 9 lat

11. Pągowski Dawid – 6 lat

12. Radzichowska Lena – 6 lat

13. Słania Emilia – 7 lat

14. Szewczuk Aleksandra – 14 lat

15. Walkiewicz Jakub – 10 lat

16. Walkiewicz Zuzanna

FORMACJA TAŃCA NOWOCZESNEGO FOTON – Joanna Wilkołaska

1. Baranowska Weronika – 10 - lat

2. Batejko Jagoda – 9 lat

3. Borsukowska Adrianna – 14 lat

4. Budna Klaudia – 9 lat

5. Chałabiś Norbert – 8 lat

6. Ciechan Julia – 9 lat

7. Drzazga Martyna – 14 lat

8. Dyńska Daria – 7 lat

9. Gębicka Zuzanna – 10 lat

10. Gromadzka Anna – 7 lat

11. Kaczmarska Justyna – 14 lat

12. Klimowicz Oliwia – 13 lat

13. Kołtuniuk Wiktoria – 7 lat

14. Kowalczuk Karolina – 8 lat

15. Kozaczuk Monika – 13 lat

16. Krzywicka Maja – 10 lat

17. Kucharska Nikola – 8 lat

18. Mazurek Julia – 10 lat

19. Masełko Wiktoria – 10 lat

20. Popek Julia – 6 lat

21. Prus Dominika – 11 lat

22. Prystupa Klaudia – 11 lat

23. Sadowska Roksana – 9 lat

24. Sawicz Natalia – 9 lat

25. Szajner Aleksandra – 7 lat

26. Wawron Zuzanna – 7 lat

27. Wodyk Weronika – 10 lat

28. Zalichta-Ryszkiewicz Wiktoria – 10 lat

29. Żórawska Julia – 10 lat

ZAJĘCIA TEATRALNE –Mirosław Majewski

1. Chwała Małgorzata – 17 lat

2. Filipczuk Rozalia – 17 lat

3. Jakubowska Oliwia – 13 lat

4. Kursa Lena – 10 lat

5. Kwietniewska Weronika – 5 lat

6. Radzichowska Kinga – 8 lat

7. Radzichowska Lena – 6 lat

8. Rokita Weronika – 9 lat

9. Ryżyńska Magdalena – 10 lat

10. Sienkiewicz Kornel – 6 lat

11. Słania Emila – 7 lat

12. Wilgos Oliwia – 14 lat

13. Wojewódzka Aleksandra – 9 lat

NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE – Marian Skiba

1. Duda Agnieszka – 12 lat

2. Gościniak Amelia – 6 lat

3. Branecki Wojciech – 7 lat

NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE – Iza Harcej

1. Barszcz Lidia – 8 lat

2. Dmuch Jakub – 10 lat

3. Kuchta Filip – 9 lat

4. Mołodecki Alan – 7 lat

5. Sawicz Bartosz – 10 lat

6. Steć Bartosz – 13 lat

7. Steć Magdalena – 16 lat

NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE – Wanda Stopa

1. Wdowiak Wiktoria – 12 lat

PRACOWNIA MODNA SZTUKA – Justyna Malicka-Sławińska

1. Bałuka Katarzyna – 16 lat

2. Bartkowicz Martyna – 9 lat

3. Bielecka Blanka – 7 lat

4. Bochra Weronika – 6 lat

5. Budna Klaudia – 9 lat

6. Dobosz Oliwier – 7 lat

7. Dzikowska Nikola – 8 lat

8. Dyjak Zuzanna – 10 lat

9. Dyńska Daria – 7 lat

10. Giza Oliwia – 8 lat

11. Głaz Paulina – 9 lat

12. Graeb Gabriel – 6 lat

13. Grzeluk Paulina – 8 lat

14. Gwiazda Aleksandra – 8 lat

15. Jemioła Wojciech – 7 lat

16. Koguciuk Maciej – 8 lat

17. Korziuk Amelia – 8 lat

18. Kuczyńska Natalia – 11 lat

19. Lewandowska Martyna – 10 lat

20. Małysz Wiktoria – 7 lat

21. Masełko Wiktoria – 10 lat

22. Masiakiewicz Wiktoria – 10 lat

23. Marciniak Amelia – 10 lat

24. Mazurek Julia – 10 lat

25. Mazurek Michał – 8 lat

26. Panasiuk Natasza – 7 lat

27. Pyda Weronika – 7 lat

28. Reducha Zuzanna – 7 lat

29. Słania Emilia – 7 lat

30. Stempkowska Gaja – 6 lat

31. Suszko Maja – 10 lat

32. Suwała Anna – 7 lat

33. Szajner Zofia – 9 lat

34. Szczepańska Nikola – 10 lat

35. Szumski Michał – 9 lat

36. Wiszniewska Katarzyna – 12 lat

37. Zając Kornelia – 6 lat

ZESPÓŁ TAŃCA JAZZOWEGO BALLO – Sabina Englot

1. Adamczyk Gabriela – 6 lat

2. Boś Weronika – 9 lat

3. Budna Łucja – 6 lat

4. Filipczuk Rozalia – 7 lat

5. Kitaszewska Patrycja – 6 lat

6. Kwietniewska Weronika – 5 lat

7. Łożyczka Kinga – 10 lat

8. Łukaszczuk Nikola – 6 lat

9. Mazurek Karolina – 5 lat

10. Młynowska Martyna – 6 lat

11. Nowosadzka Milena – 6 lat

12. Rudnik Amelia – 6 lat

13. Siejo Amelia – 6 lat

14. Słania Emilia – 7 lat

15. Suwała Anna – 7 lat

16. Tchórzewska Pola – 6 lat

17. Zając Kornelia – 6 lat

18. Żuk Pola – 7 lat

KLUB DEDAL I IKAR– Tadeusz Stachniuk

1. Burnos Miłosz – 16 lat

2. Celiński Miłosz – 10 lat

3. Dzialeski Adam – 10 lat

4. Hanas Sebastian – 9 lat

5. Jasyk Jakub - 13 lat

6. Koguciuk Maciej – 8 lat

ZESPÓŁ WOKALNY DEMEX i MINI DEMEX – Marian Skiba

1. Baranowska Wanessa – 7 lat

2. Franczak Milena – 7 lat

3. Gościniak Amelia – 6 lat

4. Jamróz Aleksandra – 7 lat

5. Jasińska Maja – 7 lat

6. Kosińska Martyna – 7 lat

7. Koszałka Aleksandra – 8 lat

8. Kulik Michał – 10 lat

9. Okrasa Ewelina – 7 lat

10. Prus Dorota - 6 lat

11. Suwała Anna – 7 lat

12. Swoboda Martyna – 14 lat

13. Szczepańska Nikola – 10 lat

 


Lista kandydatów przyjętych na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie

na rok szkolny 2017/18

Na podstawieArt.157-158. Ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. - Prawo Oświatowe (DZ.U z 2017r. Poz.59 oraz Zarządzenia7/2017r. z dnia 11 05. 2017r. Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem5/2017r.

z dnia 22.05.2017r. przez Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym przyjmuje na rok szkolny 2017/2018 niżej wymienionych kandydatów:

 

KLUBTURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZY MŁODZIK – Sławomir Korpysz

1. Spodniewska Monika –10 lat

AKADEMIA MŁODYCH REPORTERÓW – Mirosław Majewski

1. Wójcicki Wiktor – 14 lat

KLUB BOOGIE OPUS TWIST – Jacek Gumienny

1. Bałabas Adrianna –18 lat

2. Bartoszuk Katarzyna– 17 lat

KLUB BOOGIE OPUS TWIST – Ewa Harańczyk

1. Basaj Zuzanna – 11 lat

2. Chmielewska Antonina– 6 lat

3. Dobosz Oliwier – 7 lat

4. Hadam Sebastian – 6 lat

5. Jakubowska Oliwia –13 lat

6. Kupracz Anna – 8 lat

7. Kupracz Magda – 8 lat

8. Lipczyńska Hanna – 6 lat

9. Małysz Wiktoria – 7 lat

10. Narolski Jan – 9 lat

11. Pągowski Dawid – 6 lat

12. Radzichowska Lena –6 lat

13. Słania Emilia – 7lat

14. Szewczuk Aleksandra– 14 lat

15. Walkiewicz Jakub –10 lat

16. Walkiewicz Zuzanna

FORMACJA TAŃCA NOWOCZESNEGO FOTON – Joanna Wilkołaska

1. Baranowska Weronika– 10 - lat

2. Batejko Jagoda – 9 lat

3. Borsukowska Adrianna– 14 lat

4. Budna Klaudia – 9 lat

5. Chałabiś Norbert – 8 lat

6. Ciechan Julia – 9 lat

7. Drzazga Martyna – 14 lat

8. Dyńska Daria – 7 lat

9. Gębicka Zuzanna – 10 lat

10. Gromadzka Anna – 7 lat

11. Kaczmarska Justyna –14 lat

12. Klimowicz Oliwia –13 lat

13. Kołtuniuk Wiktoria –7 lat

14. Kowalczuk Karolina –8 lat

15. Kozaczuk Monika – 13 lat

16. Krzywicka Maja – 10 lat

17. Kucharska Nikola – 8 lat

18. Mazurek Julia – 10 lat

19. Masełko Wiktoria – 10 lat

20. Popek Julia – 6 lat

21. Prus Dominika – 11lat

22. Prystupa Klaudia –11 lat

23. Sadowska Roksana – 9lat

24. Sawicz Natalia – 9lat

25. Szajner Aleksandra –7 lat

26. Wawron Zuzanna – 7 lat

27. Wodyk Weronika – 10 lat

28. Zalichta-RyszkiewiczWiktoria – 10 lat

29. Żórawska Julia – 10 lat

ZAJĘCIA TEATRALNE – Mirosław Majewski

1. Chwała Małgorzata –17 lat

2. Filipczuk Rozalia –17 lat

3. Jakubowska Oliwia –13 lat

4. Kursa Lena – 10 lat

5. KwietniewskaWeronika – 5 lat

6. Radzichowska Kinga –8 lat

7. Radzichowska Lena –6 lat

8. Rokita Weronika – 9 lat

9. Ryżyńska Magdalena –10 lat

10. Sienkiewicz Kornel –6 lat

11. Słania Emila – 7 lat

12. Wilgos Oliwia – 14 lat

13. WojewódzkaAleksandra – 9 lat

NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE – Marian Skiba

1. Duda Agnieszka – 12 lat

2. Gościniak Amelia – 6 lat

3. Branecki Wojciech –7 lat

NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE – Iza Harcej

1. Barszcz Lidia – 8 lat

2. Dmuch Jakub – 10 lat

3. Kuchta Filip – 9 lat

4. Mołodecki Alan – 7 lat

5. Sawicz Bartosz – 10 lat

6. Steć Bartosz – 13 lat

7. Steć Magdalena – 16 lat

NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE – Wanda Stopa

1. Wdowiak Wiktoria –12 lat

PRACOWNIA MODNA SZTUKA – Justyna Malicka-Sławińska

1. Bałuka Katarzyna –16 lat

2. Bartkowicz Martyna –9 lat

3. Bielecka Blanka – 7 lat

4. Bochra Weronika – 6 lat

5. Budna Klaudia – 9 lat

6. Dobosz Oliwier – 7 lat

7. Dzikowska Nikola – 8 lat

8. Dyjak Zuzanna – 10 lat

9. Dyńska Daria – 7 lat

10. Giza Oliwia – 8 lat

11. Głaz Paulina – 9 lat

12. Graeb Gabriel – 6 lat

13. Grzeluk Paulina – 8 lat

14. Gwiazda Aleksandra –8 lat

15. Jemioła Wojciech – 7 lat

16. Koguciuk Maciej – 8 lat

17. Korziuk Amelia – 8 lat

18. Kuczyńska Natalia –11 lat

19. Lewandowska Martyna– 10 lat

20. Małysz Wiktoria – 7 lat

21. Masełko Wiktoria –10 lat

22. MasiakiewiczWiktoria – 10 lat

23. Marciniak Amelia –10 lat

24. Mazurek Julia – 10 lat

25. Mazurek Michał – 8 lat

26. Panasiuk Natasza – 7 lat

27. Pyda Weronika – 7 lat

28. Reducha Zuzanna – 7 lat

29. Słania Emilia – 7 lat

30. Stempkowska Gaja – 6 lat

31. Suszko Maja – 10 lat

32. Suwała Anna – 7 lat

33. Szajner Zofia – 9 lat

34. Szczepańska Nikola –10 lat

35. Szumski Michał – 9 lat

36. WiszniewskaKatarzyna – 12 lat

37. Zając Kornelia – 6 lat

ZESPÓŁ TAŃCA JAZZOWEGO BALLO – Sabina Englot

1. Adamczyk Gabriela –6 lat

2. Boś Weronika – 9 lat

3. Budna Łucja – 6 lat

4. Filipczuk Rozalia –7 lat

5. Kitaszewska Patrycja– 6 lat

6. KwietniewskaWeronika – 5 lat

7. Łożyczka Kinga – 10 lat

8. Łukaszczuk Nikola –6 lat

9. Mazurek Karolina – 5 lat

10. Młynowska Martyna –6 lat

11. Nowosadzka Milena –6 lat

12. Rudnik Amelia – 6 lat

13. Siejo Amelia – 6 lat

14. Słania Emilia – 7lat

15. Suwała Anna – 7 lat

16. Tchórzewska Pola – 6 lat

17. Zając Kornelia – 6 lat

18. Żuk Pola – 7 lat

KLUB DEDAL I IKAR – Tadeusz Stachniuk

1. Burnos Miłosz – 16 lat

2. Celiński Miłosz – 10 lat

3. Dzialeski Adam – 10 lat

4. Hanas Sebastian – 9 lat

5. Jasyk Jakub - 13 lat

6. Koguciuk Maciej – 8 lat

ZESPÓŁ WOKALNY DEMEX i MINI DEMEX – Marian Skiba

1. Baranowska Wanessa –7 lat

2. Franczak Milena – 7 lat

3. Gościniak Amelia – 6 lat

4. Jamróz Aleksandra –7 lat

5. Jasińska Maja – 7 lat

6. Kosińska Martyna – 7 lat

7. Koszałka Aleksandra– 8 lat

8. Kulik Michał – 10 lat

9. Okrasa Ewelina – 7 lat

10. Prus Dorota - 6 lat

11. Suwała Anna – 7 lat

12. Swoboda Martyna – 14 lat

13. Szczepańska Nikola –10 lat

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack