logo_2014

banermdk2015-2

ZAJRZYJ DO NAS

ZAPISZ SIĘ DO NAS

re-zaj

rek-wyn

rek-wol

ZAJĘCIA - INFORMACJE

zajecia-1

zajecia-2

KONKURSY

konkursy-1

konkursy-2

Szukaj

hajdpark_logo_menu

Zajrzyj

z7

z2

z4

z5

bipmdk

Wspierają nas

Wydarzenia

<<  Sierpnia 2017  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
I Konkurs Plastyczny „Bezpieczne wakacje” rozstrzygnięty PDF Drukuj Email
środa, 21 czerwca 2017 00:00

alt

20 czerwca 2017 w Galerii na Górce Młodzieżowego Domu Kultury uroczyście podsumowaliśmy I Konkurs Plastyczny „Bezpieczne Wakacje”.

alt

Na podstawie protokołu z dnia 16 czerwca 2017 r. z posiedzenia Komisji Konkursowejpowołanej do oceny prac nadesłanych na I Konkurs Plastyczny „Bezpieczne wakacje"

Organizator konkursu: Młodzieżowy Dom Kultury

Współorganizatorzy:Komenda Miejska Policji w Chełmie, Super Tydzień Chełmski oraz Radio BonTon

Skład komisji konkursowej:

1. Elżbieta Krzywicka – artysta plastyk, krytyk sztuki, nauczyciel MDK, (przewodniczącakomisji)

2. Justyna Malicka-Sławińska - nauczyciel plastyki MDK

3. starszya spirant Dariusz Jaszcz – Komenda Miejska Policji w Chełmie

4. sierżant sztabowy Katarzyna Kaszuba - Komenda Miejska Policji w Chełmie

5. Agata Sobczyk - nauczyciel MDK - PracowniaInicjatyw Kulturalnych (sekretarz komisji)

alt

Do konkursu przystąpiło łącznie 108 autorów z 17 chełmskich placówek. Prace oceniane były wczterech kategoriach.

Komisja Konkursowa postanowiła nagrodzić następujących autorów:

KATEGORIA PRZEDSZKOLA

Nagrody:

Pola Nowosad - 4 lata,Przedszkole Miejskie nr 10

n-l Katarzyna Klin

Paulina Ziobroń – 5 lat,Przedszkole Miejskie nr 2

n-l Anna Mojsym-Bochen

Pola Mielniczuk – 5 lat,Przedszkole Miejskie nr 2

n-l Renata Wacewicz

Wyróżnienia:

Amelka Cechmistrzuk -Przedszkole Miejskie nr 11

n-l Barbara Daruk

Gabrysia Chomiak – 7 lat,Przedszkole Miejskie nr 11

n-l Barbara Daruk

Paweł Czechowski – 6 latPrzedszkole Miejskie nr 10

n-l Jolanta Jaroszyńska

KATEGORIAKL. I-III

Nagrody:

Martyna Bartkowicz – kl.II, Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,

Szkoła Podstawowa nr 1

n-l Beata Legieć

Jakub Szymański, kl III,Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi nr 1, Szkoła Podstawowa nr 1

n-l Małgorzata Babkiewicz

Bartosz Świś – kl. I,Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi

n-l Halina Czerniawska

Wyróżnienia:

Oliwia Tomaszewska- kl II,Szkoła Podstawowa nr 4

n-l Waldemar Kozłowski

Antonina Jasińska – kl. II,ZSO z Oddziałami Integracyjnymi nr 1, Szkoła Podstawowa nr 1

n-l Beata Legieć

Bartosz Sawicz – kl. III,ZSO z Oddziałami Integracyjnymi nr 1, Szkoła Podstawowa nr 1

n-l Małgorzata Babkiewicz

KATEGORIAKL. IV-VI

Nagrody:

Wiktoria Dworczyńska – kl.IV, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Jakub Oborski – kl.V, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8

n-l EwaSłomczyńska

Wojciech Domań – kl. V,Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Wyróżnienia:

Natalia Korchut – kl. IV, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik

Martyna Kudelska – kl. VI,Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8

n-l EwaSłomczyńska

Szymon Polak – kl. IV,Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8

n-l Ewa Słomczyńska

Zuzanna Głowacka – kl. V,Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8

n-l Ewa Słomczyńska

KATEGORIA GIMNAZJA

Nagrody:

Jakub Sawicki – kl. I,Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8

n-l Ewa Słomczyńska

Zofia Mazurek – kl. I,integracyjna Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik, pedagog wspomagający Agnieszka Jaroszek

Adam Danieluk – kl. I,Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8

n-l Ewa Słomczyńska

Wyróżnienia:

Lena Pejo – kl. I integracyjna, Zespół SzkółOgólnokształcących nr 7

n-l Edyta Bubiłek-Wójcik, pedagog wspomagający Agnieszka Jaroszek

Filip Kuźmiński – kl. I,Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8

n-l Ewa Słomczyńska

Komisja dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i nauczycielom za przygotowanie uczniów.

Zapraszamy laureatów wraz z nauczycielami na podsumowanie I Konkursu Plastycznego "Bezpieczne wakacje":

WTOREK

20 CZERWCA 2017 R.

GODZ. 11

GALERIA NA GÓRCE MDK

UL. POCZTOWA 41

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack