logo_2014

banermdk2015-2

ZAJRZYJ DO NAS

regulamin_wycieczek

ZAPISZ SIĘ DO NAS

re-zaj

rek-wyn

rek-wol

ZAJĘCIA - INFORMACJE

zajecia-1

zajecia-2

KONKURSY

konkursy-1

konkursy-2

Szukaj

hajdpark_logo_menu

Zajrzyj

z7

z2

z4

z5

bipmdk

Wspierają nas

Wydarzenia

<<  Grudnia 2017  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Plastyka PDF Drukuj Email
wtorek, 02 sierpnia 2011 08:40

 

PRACOWNIA PLASTYCZNA COLOR WHEEL I KID ART
pod kierunkiem pani Elżbiety Krzywickiej


krz1Uczestnicy zajęć mają możliwość rozwijania umiejętności manualnych. Uwrażliwiają się na barwy, kształty, formy. krzy2Rozwijają swoją wyobraźnię twórczą wykształcając podstawowe nawyki i umiejętności warsztatowe. Działając na różnorodnych materiałach, poprzez konstruowanie, wymyślanie i planowanie, rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Doskonalą precyzję ruchów, podczas wykonywania różnorodnych zadań plastycznych wprowadzani są w świat projektowania. Poprzez doskonalenie percepcji wzrokowej stają się uważnymi obserwatorami otaczających zjawisk, widzą więcej szczegółów i barw wokół siebie. Umiejętne rozbudzanie inwencji twórczej pobudza do nowego spojrzenia na zjawiska pozornie znane z odejściem od schematów.
Młodzi artyści swój dorobek artystyczny minionego roku zaprezentowali na kilku wystawach: „Bajeczne maski” - Galeria na Górce, „Lalki z mojej bajki” - Galeria na Górce, Galeria biblioteki Publicznej w Chełmie, hol Przedszkola Nr 13 ul. Połaniecka Chełm.

 

 

 

PRACOWNIA PLASTYCZNA "MODNA SZTUKA"
pod kierunkiem Justyny Malickiej-Sławińskiej

alt

alt

Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone są w oparciu o różne techniki artystyczne i zabawy twórcze, które mają na celu pobudzanie kreatywności. Forma warsztatu jest swobodna co sprzyja spontanicznej autokreacji dziecka i pozwala mu na tworzenie własnej wizji twórczej. Celem zajęć jest rozwijanie i doskonalenie umiejętności posługiwania się technikami plastycznymi, nauka przestrzennego widzenia, a także poznanie podstawowych zasad projektowania ubioru, nakryć głowy, szycia, robótek ręcznych, biżuterii. Uczestnicy ćwiczą rysowanie poprawnej sylwetki prezentującej ubiór, biorą udział w różnorodnych kreatywnych ćwiczeniach praktycznych. Tu mają możliwość kreowania form unikatowych jak iużytkowych. Celem pracowni jest wielowymiarowa edukacja dzieci i młodzieży wkierunku kształtowania otwartych, twórczych osobowości.

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack