<<  Grudnia 2017  >>
KONKURSY-AKTUALNOŚCI PDF Drukuj Email
wtorek, 12 maja 2015 20:02

Aktualnosci / Regulaminy konkursów organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie

II Chełmski Konkurs „Tradycyjna ozdoba choinkowa"

Sedecznie zapraszamy do udziału w II Chełmskim Konkursie "Tradycyjna ozdoba choinkowa"

więcej o konkursie

Konkurs plastycznego „Hej kolęda, kolęda"

Zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji konkursu plastycznego "Hej kolęda, kolęda"

II Konkurs Ekologiczny Drugie Życie Śmieci

Do 14 listopada czekamy na prace przygotowanena konkurs Drugie Życie Śmieci. Konkurs adresowany jest do uczniów chełmskich szkół podstawowych i gimnazjów.

więcej o konkursie

I konkurs plastyczny „Baśnie, bajki, bajeczki” dla dzieci i młodzieży z chełmskich szkół i przedszkoli

Po raz pierwszy Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Baśnie, bajki, bajeczki” .

więcej o konkursie

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Baśnie, Bajki, Bajeczki”

Już po raz szósty zachęcamy zagłębić się w świat bajek, z których można czerpać pożyteczną wiedzę oraz nieograniczone wartości

I Konkurs Plastyczny - Bezpieczne Wakacje

Serdeczniezapraszamy do udziału w I Konkursie Plastycznym„Bezpieczne Wakacje"

więcej o konkursie

„A ja kocham swoje miasto”

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu „A ja kocham swoje miasto”

releve_2017

I Ogólnopolski Konkurs Form Tanecznych Relevé 2017

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie informuje, że I Ogólnopolski Konkurs Form Tanecznych „Releve" został przeniesiony na miesiąc listopad 2017 r. Zmiana terminu niezależna od Organizatora. Akredytacja uiszczona przez Państwa na konto „Releve" zostanie odesłana na konto adresata do dnia 17.03.2017 r.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Baśnie, bajki, bajeczki"

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie informuje, że Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Baśnie, bajki, bajeczki" odbywający się dotąd co roku zmienia formułę na biennale. Serdecznie zapraszamy za rok.