logo_2014

banermdk2015-2

ZAJRZYJ DO NAS

ZAPISZ SIĘ DO NAS

re-zaj

rek-wyn

rek-wol

ZAJĘCIA - INFORMACJE

zajecia-1

zajecia-2

KONKURSY

konkursy-1

konkursy-2

Szukaj

hajdpark_logo_menu

Zajrzyj

z7

z2

z4

z5

bipmdk

Wspierają nas

Wydarzenia

<<  Czerwca 2017  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Harmonogram zajęć PDF Drukuj Email
sobota, 19 września 2015 19:41

 

PLAN ZAJĘĆ NA ROK SZKOLNY 2015/2016


Pracownia plastyczna Art-Kreska

p. Krystyna Rutyna

Liceum, Gimnazjum:
Poniedziałek -15:00 – 17:00
Środa – 14:00 – 15:30

Klasa O - II
Wtorek -15:30 – 17:00
Czwartek – 15:30 -17:00

Klasa I - IV
Środa -15:30 -17:00
Piątek – 14:15 -16:30

Klasa III – IV
Wtorek – 14:00 – 15:30
Czwartek – 14:00 – 15:30


Pracownia plastyczna Color Wheel i Kid Art

p. Elżbieta Krzywicka

Grupa I
poniedziałek - 14:00 – 15:30
środa - 14:00 – 15:30

Grupa II
poniedziałek - 15:30 – 17:00
środa - 15:30 – 17:00

Grupa III
wtorek - 14:00 – 15:30
czwartek - 14:00 – 15:30

Grupa IV
wtorek - 15:30 – 17:00
czwartek - 15:30 – 17:00

Przedszkole nr 13

piątek - 13:00 - 14:30


Warsztaty dziennikarstwa prasowego

p. Joanna Sadowska

wtorek - godz. 16:00 - 19:00
czwartek - godz. 15:00 - 18:00


Studio Teatru Wyobraźni

p. Mirosław Majewski

środa - 15:00 - 16:30
czwartek - 17:30 - 19:00
piątek - 16:00 - 17:30
sobota - 9:00 - 11:15

Redakcja Reporterów Radiowych

p. Mirosław Majewski

środa - 16:30 - 18:00
czwartek - 16:00 - 17:30
piątek - 17:30 - 19:00
sobota - 11:15 - 13:30


Pracownia modelarska „Dedal i Ikar:

Zajęcia odbywają się w budynku przedszkola nr 13 przy ulicy Połanieckiej nr 5.

p.Tadeusz Stachniuk

Grupa I

Poniedziałek - 16:00 – 18:30

Grupa II
Wtorek - 16:00 – 19:15

Grupa I
Środa - 16:00 – 18:30

Grupa II
Czwartek – 15:30 – 19:30

Grupa I
Piątek – 16:00 – 18:30


Zajęcia teatralne - Wiercipietusie, Wiercipietki, Teatr My

p. Urszula Korpysz

Teatr Dziecięcy „Wiercipiętusie"
poniedziałek - 15:30 – 17:00
piątek - 15:30 – 17:00

Teatr Dziecięcy „Wiecipiętki"
wtorek - 14:45 – 17:00
piątek - 17:00 – 18:30

Teatr „My"
wtorek - 17:00 – 18:30
czwartek - 15:30 – 17:45


Logopedia

p. Urszula Korpysz

środa - 14:45 – 17:15


Nauka gry na keyboardzie, akompaniament teatralny

p.Izabela Harcej

Zespół keyboardowy grupa I
poniedziałek - 16:15 – 17:45
wtorek - 14:00 – 15:30
środa - 14.00 – 15.30

Zespół keyboardowy grupa II
wtorek - 15:30 – 17:00
środa - 15:30 – 17:00
czwartek - 14:30 – 16:00

Akompaniament teatralny
poniedziałek - 15:30 – 16:15
wtorek - 17:00 – 17:45
czwartek - 16:00 – 16:45 oraz 17:00 – 17:45
piątek - 16:15 – 17:00 oraz 17:00 – 17:45


Zajecia wokalne i nauka gry na keyboardzie

p. Marian Skiba

Zespół wokalny „DEMEX"
wtorek 16.00 – 17.30
piątek 15.30 – 17.00

Zespół wokalny „MINI DEMEX"
poniedziałek 16.00 – 17.30
czwartek 16.30 – 18.00

Nauka gry na keyboardzie
poniedziałek 15.15 – 16.00 oraz 17.30 – 18.15
wtorek 15.15 – 16.00 oraz 17.30 – 19.00
środa 18.00 – 19.30
czwartek 15.00 – 16.30 oraz 18.00 – 18.45


Klub Boogie Opus Twist

p. Jacek Gumienny

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Chełmie
poniedziałek - 16:00 – 19:00

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie
środa - 16:00 – 20:00
czwartek - 16:00 – 20:00

IV Liceum Ogólnokształcące w Chełmie
piątek - 16:00 – 19:00


Klub Boogie Opus Twist

p. Ewa Harańczyk

Swing Dance Kids I (6 latki)
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Chełmie
wtorek - 16:00 – 17:00

IV Liceum Ogólnokształcące w Chełmie
czwartek - 16:00 – 17:00

Swing Dance Junior II (7, 8 latki)
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Chełmie
wtorek - 17:00 – 18:00

IV Liceum Ogólnokształcące w Chełmie
czwartek - 17:00 – 18:00

Swing Dance Junior (9-13 lat)
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Chełmie

wtorek - 18:00 – 19:30

IV Liceum Ogólnokształcące w Chełmie
czwartek - 18:00 – 20:00

Klub Boogie Opus Twist - grupa początkująca
Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie

środa - 17:30 – 19:00
piątek - 17:30 – 19:00

Klub Boogie Opus Twist - grupa średniozaawansowana
Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie

środa - 16:00 – 17:30
piątek - 16:00 – 17:30


Zespół Tańca Jazzowego Ballo

p. Sabina Englot

„BALLO I"
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Chełmie
środa - 16:30 – 18:00
piątek - 17:00 – 18:30

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie
sobota - 9:30 – 12:30

„BALLO II"
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Chełmie
poniedziałek - 16:30 – 18:00

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie
sobota - 12:30 – 14:00

„BALERINA"
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Chełmie
poniedziałek - 15:00 – 16:30
środa - 15:00 – 16:30

„BALLO JUNIOR"
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Chełmie
piątek - 15:30 – 17:00

 


 

Formacja Tańca Nowoczesnego foton

p. Joanna Wilkołaska

„FOTON"
Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie
poniedziałek - 18:30 – 20:00
wtorek - 18:30 – 20:00

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Chełmie
piątek - 17:00 – 20:00

„MAŁY FOTON"
Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie
poniedziałek - 16:10 – 18:30

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Chełmie
piątek - 16:00 – 17:30

„FOTON KIDS, JUNIOR"
Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie
wtorek - 17:30 – 19:00

Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie
środa - 16:00 – 17:30

GRUPA POCZĄTKUJACA
Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie
wtorek - 16:00 – 17:30

Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie
środa - 16:30 – 18:00


Pracownia Inicjatyw Kulturalnych

Aleksandra Borysiewicz:

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek - 10:00 - 15:00

Środa - 15:00 - 20:00

Joanna Sadowska:

Poniedziałek - 9:00 - 14:00

Wtorek - 12:00 - 19:00

Środa - 9:00 - 14:00

Czwartek - 13:00 - 18:00

Piątek - 9:00 - 12:00

Łukasz Żebrowski:

Poniedziałek - 12:00 - 17:00

Wtorek - Piątek - 10:00 - 15-00

Justyna Estko:

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Piątek - 10:00 - 15:00

Czwartek - 9:00 - 14:00

Agata Sobczyk:

urlop

Anna Bobruś - Chołota:

Poniedziałek, Wtorek, Piątek. - 8:30 - 13:30

Środa, Czwartek - 13:00 - 18:00

Barbara Nizio:

Poniedziałek - 14:00 - 17:00

Środa - 14:00 - 17:00

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack