logo_2014

banermdk2015-2

Polecane video

prezentacja

ZAJRZYJ DO NAS

regulamin_wycieczek

ZAPISZ SIĘ DO NAS

re-zaj

rek-wyn

rek-wol

ZAJĘCIA - INFORMACJE

zajecia-1

zajecia-2

FOTON - INFORMACJE

KONKURSY

konkursy-1

konkursy-2

Szukaj

amr_logo

hajdpark_logo_menu

Zajrzyj

z7

z2

z4

z5

bipmdk

Wspierają nas

Wydarzenia

<<  Sierpnia 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Wyniki rekrutacji MDK na rok szkolny 2018/19 PDF Drukuj Email
wtorek, 28 czerwca 2016 09:17

Poniżej Lista kandydatów zakwalifikowanych na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie

oraz

Lista kandydatów przyjętych na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie

na rok szkolny 2018/19


Wyniki rekrutacji na zajęcia kół i zainteresowań w Młodzieżowym Domu Kultury

w roku szkolnym 2018/2019

I Etap Rekrutacji
Postępowanie podstawowe


Lista kandydatów zakwalifikowanych na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury

na rok szkolny 2018/2019

Pracownia modelarska „Dedal i Ikar"
1. Żołnacz Oliwia

Pracownia „Modna Sztuka"

1. Bartkowicz Martyna
2. Bielak Rozalia
3. Bielecka Blanka
4. Brzozowski Maksymilian
5. Brzozowska Wiktoria
6. Dobek Agata
7. Dobek Magdalena
8. Dyński Antoni
9. Dyńska Zofia
10. Gębicka Zofia
11. Graeb Gabriel
12. Hanc Karolina
13. Jankowska Oliwia
14. Jankowska Zofia
15. Jarzynowski Szymon
16. Kobak Zuzanna
17. Kociubińska Martyna
18. Kozaczuk Jakub
19. Kozłowska Hanna
20. Krzysztoń Julia
21. Kwaśniewska Aleksandra
22. Kwaśniewska Oliwia
23. Łabuś Patrycja
24. Łysiak Julia
25. Michalski Sebastian
26. Mroczek Julia
27. Nazaruk Magdalena
28. Pilarska Hanna
29. Pobratyn Hanna
30. Ryżyńska Magdalena
31. Słowik Bartosz
32. Starczewska Jagoda
33. Suszko Martyna
34. Szczepańska Nikola
35. Szelest Martyna
36. Wojewódzka Martyna
37. Zięba Maja

Pracownia plastyczna „Color Wheel"

1. Artel Mikołaj
2. Berberig Daria
3. Birus Nela
4. Dorosz Kinga
5. Fic Jagoda
6. Hnydka Anna
7. Kierepka Lena
8. Klajnert Natan
9. Klajnert Amelia
10. Kolenda Lidia
11. Kolenda Antonina
12. Kołodziej Zuzanna
13. Kołtuniuk Wiktoria
14. Kołtuska Karolina
15. Krawczyk Anna
16. Kruk Sylwia
17. Kurdziel Julia
18. Laskowska Lena
19. Lipska Hanna
20. Matejek Aleksandra
21. Matejek Michał
22. Maś Lena
23. Moroz Maciej
24. Nazaruk Wiktoria
25. Oleszczyńska Karolina
26. Oszust Nikola
27. Radzicka Anna
28. Rataj Kacper
29. Rucińska Aleksandra
30. Trocka Zofia
31. Urban Antonina

Nauka gry na keyboardzie

1. Chodara Bartosz
2. Dyński Antoni
3. Dyńska Zofia
4. Gromadzki Krzysztof
5. Grzeluk Mateusz
6. Siczek Igor
7. Załęski Kacper

Zespół wokalny „Demex"

1. Adamczyk Gabriela
2. Bielak Rozalia
3. Jankowski Piotr
4. Kawejsza Natalia
5. Kwaśniewska Aleksandra
6. Kwaśniewska Oliwia
7. Leśnicki Kacper
8. Mazurek Karolina
9. Nowak Karina
10. Okrasa Ewelina
11. Sobańska Zofia

Zajęcia muzyczne

1. Paterek Hanna
2. Sławiński Jan
3. Swatek Wiktor

Formacja Tańca Nowoczesnego „ FOTON"

1. Bartoszuk Daria
2. Bartoszuk Lena
3. Bataszew Oliwia
4. Batejko Jagoda
5. Brzozowski Maksymilian
6. Brzozowska Wiktoria
7. Chałabiś Klaudia
8. Dynysiuk Julia
9. Dziewulska Karolina
10. Frańczak Milena
11. Gradzińska Agnieszka
12. Gromadzka Anna
13. Hnydka Anna
14. Iwańczuk Patrycja
15. Jasińska Maja
16. Kowalczuk Julia
17. Krawczyńska Aleksandra
18. Kruk Pola
19. Lipczyńska Hanna
20. Maś Lena
21. Mojsiejuk Kinga
22. Moryl Julia
23. Pankova Oleksandra
24. Piotrowska Maja
25. Pokuta Hanna
26. Pudło Blanka
27. Sawicz Natalia
28. Szymańska Eliza
29. Tarkowska Wiktoria
30. Wojtiuk Martyna
31. Wróblewska Adrianna
32. Wrońska Emilia

Zespół Tańca Jazzowego „BALLO"

1. Bartoszuk Lena
2. Bas Laura
3. Bielak Tycjan
4. Bojczuk Amelia
5. Borek Maria
6. Czechowska Wiktoria
7. Chudzicka Lena
8. Derewicka Julia
9. Duszak Maja
10. Duszak Matylda
11. Godlewska Lena
12. Gołębiowska Nina
13. Kokoszka Aleksandra
14. Kowalczuk Elena
15. Nowak Borys
16. Olender Dagmara
17. Panasiuk Wiktoria
18. Pastusiak Natasza
19. Pawełek Zofia
20. Rucińska Aleksandra
21. Wójcicka Oliwia

Klub Boogie Opus Twist

1. Adamczyk Paweł
2. Artel Mikołaj
3. Bartkowicz Martyna
4. Bejda Oliwia
5. Bielak Rozalia
6. Czyż Martyna
7. Daniluk Franciszek
8. Dylewska Dominika
9. Dżaman Katarzyna
10. Gadzała Patrycja
11. Goździuk Karol
12. Jakubowska Oliwia
13. Janiszewski Kacper
14. Janiszewski Michał
15. Kalisio Amelia
16. Klajn Wiktoria
17. Kratiuk Filip
18. Król Julia
19. Kowalczyk Aleks
20. Kowalczuk Nela
21. Kozaczuk Jakub
22. Kuka Hanna
23. Kryszczuk Natalia
24. Kusiak Natalia
25. Kwaśniewska Aleksandra
26. Kwaśniewska Oliwia
27. Michalak Piotr
28. Michalski Sebastian
29. Nadolska Zuzanna
30. Olender Cyprian
31. Oleszczyński Tomasz
32. Oleszczyński Jakub
33. Nowak Karina
34. Ożóg Klaudia
35. Paluda Karolina
36. Paluda Kinga
37. Pyrtak Weronika
38. Tomaszewska Daria
39. Watras Bartosz
40. Wiśniewska Gabriela
41. Woźniak Paulina

Akademia Młodych Reporterów

1. Daniluk Dominika
2. Żołnacz Oliwia

Zajęcia teatralne

1. Berberig Daria
2. Brzozowska Wiktoria
3. Brzozowski Maksymilian
4. Jakimiak Olaf
5. Kądziela Aleksandra
6. Llipska Hanna
7. Mazurek Karolina
8. Mielniczuk Blanka
9. Nowak Borys
10. Sidorczak Maja
11. Suszko Martyna
12. Wojewódzka Aleksandra
13. Zięba Maja
14. Żeleźnicki Szymon

Klub Turystyczny „Młodzik"

1. Radomska Blanka
2. Radomska Paula
3. Spodniewska Monika

Przewodniczący Komisji
Joanna Wilkołaska

Chełm, dnia 29.06.2018 r.



Lista kandydatów przyjętych na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury

na rok szkolny 2018/2019

Pracownia modelarska „Dedal i Ikar"
1. Żołnacz Oliwia

Pracownia „Modna Sztuka"

1. Bartkowicz Martyna
2. Bielak Rozalia
3. Bielecka Blanka
4. Brzozowski Maksymilian
5. Brzozowska Wiktoria
6. Dobek Agata
7. Dobek Magdalena
8. Dyński Antoni
9. Dyńska Zofia
10. Gębicka Zofia
11. Graeb Gabriel
12. Hanc Karolina
13. Jankowska Oliwia
14. Jankowska Zofia
15. Jarzynowski Szymon
16. Kobak Zuzanna
17. Kociubińska Martyna
18. Kozaczuk Jakub
19. Kozłowska Hanna
20. Krzysztoń Julia
21. Kwaśniewska Aleksandra
22. Kwaśniewska Oliwia
23. Łabuś Patrycja
24. Łysiak Julia
25. Michalski Sebastian
26. Mroczek Julia
27. Nazaruk Magdalena
28. Pilarska Hanna
29. Pobratyn Hanna
30. Ryżyńska Magdalena
31. Słowik Bartosz
32. Starczewska Jagoda
33. Suszko Martyna
34. Szczepańska Nikola
35. Szelest Martyna
36. Wojewódzka Martyna
37. Zięba Maja

Pracownia plastyczna „Color Wheel"

1. Artel Mikołaj
2. Berberig Daria
3. Birus Nela
4. Dorosz Kinga
5. Fic Jagoda
6. Hnydka Anna
7. Kierepka Lena
8. Klajnert Natan
9. Klajnert Amelia
10. Kolenda Lidia
11. Kolenda Antonina
12. Kołodziej Zuzanna
13. Kołtuniuk Wiktoria
14. Kołtuska Karolina
15. Krawczyk Anna
16. Kruk Sylwia
17. Kurdziel Julia
18. Laskowska Lena
19. Lipska Hanna
20. Matejek Aleksandra
21. Matejek Michał
22. Maś Lena
23. Moroz Maciej
24. Nazaruk Wiktoria
25. Oleszczyńska Karolina
26. Oszust Nikola
27. Radzicka Anna
28. Rataj Kacper
29. Rucińska Aleksandra
30. Trocka Zofia
31. Urban Antonina

Nauka gry na keyboardzie

1. Chodara Bartosz
2. Dyński Antoni
3. Dyńska Zofia
4. Gromadzki Krzysztof
5. Grzeluk Mateusz
6. Siczek Igor
7. Załęski Kacper

Zespół wokalny „Demex"

1. Adamczyk Gabriela
2. Bielak Rozalia
3. Jankowski Piotr
4. Kawejsza Natalia
5. Kwaśniewska Aleksandra
6. Kwaśniewska Oliwia
7. Leśnicki Kacper
8. Mazurek Karolina
9. Nowak Karina
10. Okrasa Ewelina
11. Sobańska Zofia

Zajęcia muzyczne

1. Paterek Hanna
2. Sławiński Jan
3. Swatek Wiktor

Formacja Tańca Nowoczesnego „ FOTON"

1. Bartoszuk Daria
2. Bartoszuk Lena
3. Bataszew Oliwia
4. Batejko Jagoda
5. Brzozowski Maksymilian
6. Brzozowska Wiktoria
7. Chałabiś Klaudia
8. Dynysiuk Julia
9. Dziewulska Karolina
10. Frańczak Milena
11. Gradzińska Agnieszka
12. Gromadzka Anna
13. Hnydka Anna
14. Iwańczuk Patrycja
15. Jasińska Maja
16. Kowalczuk Julia
17. Krawczyńska Aleksandra
18. Kruk Pola
19. Lipczyńska Hanna
20. Maś Lena
21. Mojsiejuk Kinga
22. Moryl Julia
23. Pankova Oleksandra
24. Piotrowska Maja
25. Pokuta Hanna
26. Pudło Blanka
27. Sawicz Natalia
28. Szymańska Eliza
29. Tarkowska Wiktoria
30. Wojtiuk Martyna
31. Wróblewska Adrianna
32. Wrońska Emilia

Zespół Tańca Jazzowego „BALLO"

1. Bartoszuk Lena
2. Bas Laura
3. Bielak Tycjan
4. Bojczuk Amelia
5. Borek Maria
6. Czechowska Wiktoria
7. Chudzicka Lena
8. Derewicka Julia
9. Duszak Maja
10. Duszak Matylda
11. Godlewska Lena
12. Gołębiowska Nina
13. Kokoszka Aleksandra
14. Kowalczuk Elena
15. Nowak Borys
16. Olender Dagmara
17. Panasiuk Wiktoria
18. Pastusiak Natasza
19. Pawełek Zofia
20. Rucińska Aleksandra
21. Wójcicka Oliwia

Klub Boogie Opus Twist

1. Adamczyk Paweł
2. Artel Mikołaj
3. Bartkowicz Martyna
4. Bejda Oliwia
5. Bielak Rozalia
6. Czyż Martyna
7. Daniluk Franciszek
8. Dylewska Dominika
9. Dżaman Katarzyna
10. Gadzała Patrycja
11. Goździuk Karol
12. Jakubowska Oliwia
13. Janiszewski Kacper
14. Janiszewski Michał
15. Kalisio Amelia
16. Klajn Wiktoria
17. Kratiuk Filip
18. Król Julia
19. Kowalczyk Aleks
20. Kowalczuk Nela
21. Kozaczuk Jakub
22. Kuka Hanna
23. Kryszczuk Natalia
24. Kusiak Natalia
25. Kwaśniewska Aleksandra
26. Kwaśniewska Oliwia
27. Michalak Piotr
28. Michalski Sebastian
29. Nadolska Zuzanna
30. Olender Cyprian
31. Oleszczyński Tomasz
32. Oleszczyński Jakub
33. Nowak Karina
34. Ożóg Klaudia
35. Paluda Karolina
36. Paluda Kinga
37. Pyrtak Weronika
38. Tomaszewska Daria
39. Watras Bartosz
40. Wiśniewska Gabriela
41. Woźniak Paulina

Akademia Młodych Reporterów

1. Daniluk Dominika
2. Żołnacz Oliwia

Zajęcia teatralne

1. Berberig Daria
2. Brzozowska Wiktoria
3. Brzozowski Maksymilian
4. Jakimiak Olaf
5. Kądziela Aleksandra
6. Llipska Hanna
7. Mazurek Karolina
8. Mielniczuk Blanka
9. Nowak Borys
10. Sidorczak Maja
11. Suszko Martyna
12. Wojewódzka Aleksandra
13. Zięba Maja
14. Żeleźnicki Szymon

Klub Turystyczny „Młodzik"

1. Radomska Blanka
2. Radomska Paula
3. Spodniewska Monika

Przewodniczący Komisji
Joanna Wilkołaska

Chełm, dnia 02.07.2018 r.

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack